Tinklaraštis

Populiariausios programavimo paslaugas

Net nėra jokių abejonių, kad programinės įrangos programavimo karjera šiuo metu yra viena iš populiariausių. Manoma, kad per artimiausius 10 metų programuotojų darbo vietų skaičius išaugs iki 21 procento. O tai maždaug keturiais kartais daugiau nei kitų profesijų vidurkiai.

1. Python

Tai labiausiai vertinama programavimo kalba, kurią gali nesunkiai išmokti dėl paprastos sintaksės, didelių standartų ir įrankių rinkinių bibliotekos, kuris turi integracijas su kitomis programavimo kalbomis, tokiomis kaip C ir C++.

Su šia programavimo kalba galite greitai aprėpti daug informatikos sąvokų, o jomis remtis bus labai paprasta. Šią programavimo kalbą dažniausiai renkasi nauji startuoliai, todėl ji yra tokia populiari ir paklausi.

Tačiau ji turi vieną minusą, kad su ja negalima kurti mobiliųjų įrenginių programų.

Su Python programavimo kalba galima dirbti su dirbtiniu intelektu, finansinėse paslaugose, duomenų moksle, internetiniais puslapiais.

2. JavaScript

Javascript yra populiariausia programavimo kalba kuriant interaktyvias svetaines. Beveik kiekvienas puslapis naudoja ,,JavaScript“. Programuotojai JavaScript gali naudoti kartu su Node.JS, kad sukurtų žiniatinklio turinį serveryje prieš siunčiant puslapį į naršyklę. Taip pat galite kurti žaidimus, kuriuos galima žaisti savo naršyklėse.

Vienintelis minusas, kad interneto naršyklės gali išjungti ,,JavaScript“ dėl iššokančių skelbimų, kurie gali turėti kenkėjiško turinio.

3. Java

Java yra programavimo kalba, kuri dažniausiai siejama su kliento-serverio taikomųjų programų kūrimu, kurias naudoja didelės įmonės visame pasaulyje. „Java“ sukurta kaip laisvai susieta programavimo kalba, o tai reiškia, kad „Java“ parašyta programa gali veikti bet kurioje „Java“ palaikančioje platformoje. Todėl „Java“ apibūdinama kaip „rašyti vieną kartą, paleisti bet kur“ programavimo kalba.

Java“ nėra ideali programoms, veikiančioms debesyje, o ne serveriui (tai įprasta verslo programoms). Be to, programinės įrangos įmonė „Oracle“, kuriai priklauso „Java“, ima licencijos mokestį už naudojimąsi „Java Development Kit“.

C#

Microsoft sukūrė C# kaip greitesnį ir saugesnį C variantą. Jis visiškai integruotas su Microsoft .NET programinės įrangos sistema, kuri palaiko programų, skirtų Windows, naršyklės papildinių ir mobiliųjų įrenginių kūrimą. C# siūlo bendras kodų bazes, didelę kodų biblioteką ir įvairius duomenų tipus.

C# gali turėti stačią mokymosi kreivę, ypač sprendžiant klaidas. Jis yra mažiau lankstus nei kalbos, tokios kaip C++.

 

 

 

Kokius privalumus siūlo VPN?

Kuomet jungiatės prie interneto naudodamiesi VPN, jūs suteikiate sau du pagrindinius privalumus:

  • Privatumas – užmaskuojate savo IP adresą, vietą ir paieškos istoriją, kad to nesusektų svetainės, interneto paslaugų teikėjas, televizija ir kabelinė.
  • Saugumas – VPN padeda apsaugoti savo asmeninę informaciją ir kitus duomenis, kuomet siunčiate arba išsiunčiate iš savo įrenginio tam tikrus duomenis.

Reikia nepamiršti, kad su VPN jūs gaunate ir daugiau privalumų.

Paslepiate savo privačią informaciją

Svetainės ir programos gali stebėti jūsų veiklą nuolatos, kadangi rinks ir analizuos duomenis. VPN neleidžia naršyklėms ir kitoms programoms pasiekti jūsų ryšio, todėl jūsų siunčiama ir gaunama informacija būna anoniminė.

Išvengiate interneto sulėtėjimo

Kuomet asmenys sunaudoja daug duomenų kiekio, interneto paslaugų teikėjai gali sulėtinti jūsų paslaugas. Su VPN jūs apsaugote savo duomenis nuo IPT ir kitų akių, bei jums nebus taikomas duomenų ribojimas. IPT kartais gali apriboti tam tikrų žmonių duomenis, kad galėtų paspartinti internetą kitiems klientams.

Išvengiate pralaidumo mažinimo

Jeigu tam tikruose interneto puslapiuose pastebėjote lėtesnį interneto greitį, tai gali reikšti, kad jums buvo sumažintas interneto paslaugų pralaidumas. VPN neleidžia kitiems šifruoti jūsų įrenginio srauto.

Pasiekite regione užblokuotas paslaugas

Kai kurie VPN gali pasiekti geografiškai užblokuotą turinį. Tarkime kai kuriose šalyse ,,Netflix“ yra užblokuotas, tačiau VPN pakeis jūsų IP adresą ir jo lokaciją, tad galėsite žiūrėti užblokuotus puslapius. Tačiau kai kurios šalys taiko nuobaudas už VPN naudojimą, siekiant apeiti šalies taisykles.

Pasiekite norimus kanalus

Kartais norisi pažiūrėti sporto programas, tačiau kai kurie kanalai leidžia jų žiūrėti, jeigu nesate tam tikroje šalyje. Tarkime NBC galima žiūrėti tik iš JAV ir iš kitų šalių to kanalo nepasieksite. VPN padės jums pakeisti lokaciją ir tuomet galėsite žiūrėti norimus kanalus.

Rasite pigesnius skrydžius

Skrydžių bendrovės dažnai kainas priskiria pagal tam tikras šalis. Su VPN keisdami savo lokaciją, jūs galite atrasti pačius patraukliausius skrydžių pasiūlymus ir taip sutaupysite nemažai pinigų.

Kita informacija apie VPN

Dauguma žmonių renkasi mieliau nemokamą VPN, tačiau jie negali turėti visų privalumų, kuriuos turi mokami VPN.